‼‼‼ SZCZEPIENIE GRUPY ZERO – ZAPISY WZNOWIONE ‼‼‼

Szanowne Doktorantki i Szanowni Doktoranci ‼
Uprzejmie informujemy o wznowieniu akcji szczepień dla studentów, doktorantów, słuchaczy szkoły doktorskiej i pracowników Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Zapisy są dostępne dla WSZYSTKICH studentów, doktorantów, którzy nie otrzymali pierwszej dawki szczepionki, niezależnie od tego, czy mają skierowanie, czy zgłaszali wcześniej chęć zaszczepienia, po prostu – jesteś studentem, doktorantem UMEDu –> nie otrzymałeś pierwszej dawki szczepionki i nie masz wyznaczonego terminu jej podania –> formularz jest dla Ciebie!
💻💻💻 Poniżej znajdziecie jedyny obowiązujący link z formularzem do zapisów dla osób zainteresowanych szczepieniem:
💻💻💻 Zgodnie z poniższym komunikatem, od 8 marca, zostają wznowione szczepienia grupy ZERO:
Poniżej krótki opis procesu:
– Doktorant dokonuje rejestracji w formularzu zapisów (jeżeli jeszcze nie otrzymał maila z datą szczepienia) rejestracja powinna być z jego adresu mailowego w domenie umed.lodz.pl ;
– Otrzymuje powiadomienie mailowe z wyznaczeniem daty terminu, godziny i miejsca szczepienia;
– Finał – Realizuje szczepienie. 😎