Konferencja Doktorantów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi „DocUMED”

Szanowni Doktoranci Uniwersytetu Medycznego w Łodzi!
W imieniu Komitetu Organizacyjnego pragnę Państwa serdecznie zaprosić do udziału w I Interdyscyplinarnej Konferencji Doktorantów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi „Doc UMED” pod hasłem: „Libertas et ipsa scientia”.

Konferencja odbędzie się 7 listopada 2020 roku w Auli Zachodniej w Centrum Kliniczno-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi  (ul. Pomorska 251, Łódź).

Jest ona skierowana dla doktorantów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Każdy doktorant niezależnie od stopnia zaawansowania badań może zaprezentować siebie i swój dorobek naukowy oraz prace poglądowe.

Udział w konferencji da Państwu możliwość zaprezentowania swoich badań przed większym gronem osób, zapoznania się z badaniami innych doktorantów, integracji ze środowiskiem akademickim oraz zebrania dodatkowych punktów do stypendium.

Konferencja jest całkowicie bezpłatna, jedynym warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego oraz nadesłanie abstraktów wystąpień.

Link do formularza zgłoszeniowego: https://forms.gle/5JAxvsZi5vpUxkJL7

Ilość miejsc dla uczestników jest ograniczona, dlatego zachęcamy do wysyłania zgłoszeń już dziś.
Rejestracja i przesyłanie abstraktów wystąpień odbywa się oddzielnie. Informacje o rejestracji dostępne są pod adresem: http://doc.umed.pl/rejestracja/

Szczegóły wydarzenia i harmonogram są na bieżąco udostępniane na naszej stronie oraz fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/Doc-UMED-107041027636177/

Z wyrazami szacunku,

Komitet Organizacyjny Konferencji Doktorantów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi