Zachęcamy do zapoznania się z ofertą studiów doktoranckich, które będą realizowane w ramach projektu pn. „Interdyscyplinarne studia doktoranckie w zakresie biopsychospołecznego modelu funkcjonowania człowieka w środowisku” na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Celem projektu jest zwiększenie jakości i efektywności kształcenia na studiach doktoranckich realizowanych na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi poprzez realizację czteroletnich stacjonarnych interdyscyplinarnych studiów doktoranckich dla 8 doktorantów, w wyniku których poszerzą oni swoją wiedzę na temat biopsychospołecznego modelu funkcjonowania człowieka w środowisku.

Termin składania dokumentów upływa 14 maja 2018 r.

interdyscyplinarne-studia-doktoranckie