Darmowe szkolenia dla doktorantów! :)

Serdecznie zapraszamy na szkolenie organizowane przez RSD oraz Centrum Informacyjno-Biblioteczne UMED w Łodzi! 🙂

16.05 (środa) o 17:00 w Centrum Informacyjno-Biblioteczne UMED w Łodzi odbędzie się darmowe szkolenie dla doktorantów Uniwersytet Medyczny w Łodzi obejmujące następujące zagadnienia:

1) Publikowanie prac naukowych – know how.
O tym gdzie i jak publikować, jak znaleźć odpowiednie czasopismo, skąd się biorą punkty, Impact Factor, co zawierają i jak skutecznie wykorzystywać bazy Scopus i Web of Science oraz przydatne narzędzia do sprawdzania swojego dorobku naukowego.

2) Menadżery bibliografii, ze szczególnym uwzględnieniem Mendeley.
Sprawdzone metody na zorganizowanie swojej biblioteczki i porządkowanie wiedzy, tworzenie przypisów i bibliografii do swoich prac przy użyciu funkcji automatycznych.

Zapisów na szkolenie można dokonywać mailowo (szczegóły znajdziecie na swoich skrzynkach uczelnianych). Liczba miejsc ograniczona! 🙂 Zapraszamy!